"Duits op de tong, Limburgs in mijn oor, Europees in mijn hoofd en werelds in mijn hart". Met deze inleidende zin heb ik destijds bij de selectiecommissie voor een plek gesolliciteerd op de verkiezingslijst van GroenLinks Venlo voor de aankomende gemeenteraadsverkiezingen. Die zin treft de kern waar ik voor sta, waar onze gemeente voor staat. Een internationale stad, waar Nederlands, Limburgs, Duits, Engels, Pools, Roemeens etc. eigenlijk meer dagelijkse kost dan uitzondering is. In onze gemeente speelt het geen rol, welke taal iemand spreekt. De lokale politiek moet voor een leefbare gemeente voor iedereen zorgen. Hier wil ik mij voor inzetten.

Ik woon samen met mijn man "op de Leutherberg" (Maagdenberg, Venlo Oost) en wij hebben het hier erg naar onze zin.

Politiek actief werd ik al op mijn vijftiende. In het verleden streed ik tegen kernenergie, vóór verbetering van de fiets-infrastructuur, vóór verbetering van de OV-kwaliteit. Rechten van minderheden en een rechtvaardige maatschappij waren en zijn mijn speerpunten. Globaal denken, lokaal handelen is de basis van mijn politieke activiteit.